Yağ Bezesi (Lipom) Tedavi Hizmetleri

Yağ Bezesi Bitkisel Çözüm

Yazar 13 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

Yağ bezesi bitkisel çözüm vaatleri ile yok edilemeyen ve cerrahi müdahalenin şart olduğu bir sağlık sorunudur. Doğanın bizlere sunduğu bitkilerin gücü elbette inkar edilemez. Fakat bitkisel karışımlar ancak modern tıbba takviye olarak işlev görebilirler. Aksi takdirde tek başlarına bir hastalığın tedavisinde etki göstermeleri mümkün değildir.

Yumuşak doku üzerinde etrafı bir kapsülle çevrili yağ birikintisini yok edeceği söylenen hiçbir karışıma itibar etmemeli ve modern teknikleri kullanan klinik ve hastanelere başvurmalısınız. Yağ bezesi bitkisel çözüm çareleri aradığınız süreçte hastalığın seyrinin ilerlemesine sebebiyet verdiğinizi asla unutmayın. Bitkisel karışımlardan medet umanların yanı sıra yağ bezesi sıkmak gibi yanlış bir girişimde bulunan hastalarımız da mevcuttur. Lipomların sağ ve sola hareket ettirilebildiği doğrudur fakat ilkel yöntemler ile içinin boşaltılamayacağı kesin bir gerçektir. Bu nedenle yağ bezesi aldırma dışında hiçbir mücadele yoluna girişmemeli ve işi uzmanlarına bırakmalısınız.

Yüzdeki Yağ Bezeleri Nasıl Yok Edilir?

Lipom sorunu ile karşılaşan kişilerin yanıtını merak ettiği soruların başında yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir? geliyor. Vücudumuzun her yerinde çıkabilen fakat yüz bölgesinde çıktığında estetik açıdan rahatsızlık uyandıran lipomların tedavisi kliniğimizde modern yöntemler ile yapılmaktadır. Ameliyatsız yağ bezesi tedavisi Türkiye’de uygulayan ender kliniklerden olan MedicalArt’ta;

  • Anestezi gerektirmeyen küçük bir operasyon ile yağ bezelerinizden kurtulabilirsiniz.
  • Yağ kütlesinin olduğu yerde 1 cm’den daha küçük olacak şekilde açılan kesi ile yağ birikintisi tamamen boşaltılır.
  • Kütlenin içi iyi bir şekilde steril edildikten sonra herhangi bir iz kalmayacak şekilde dikiş atılır.
  • Hasta aynı gün gündelik yaşamına geri döner. Hastanede yatış ya da uzun süreli istirahatı gerektiren bir uygulama değildir.

Yağ bezesi ameliyatı gibi risk barındıran bir operasyondan sizleri kurtaran tekniğimiz ile sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız kliniğimizi 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Bizleri 7/24 Arayabilirsiniz

Kliniğimiz Cumartesi de dahil olmak üzere haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Günün 24 saati iletişim kurabileceğiniz kliniğimizde yer alan tüm hekimler alanında 30 yıllık deneyime sahiptir. Yağ bezesi tedavisi ve aklınıza takılan tüm sorular için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy Medicine Art
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp