Yağ Bezesi (Lipom) Tedavi Hizmetleri

Yağ Bezesi Nasıl Geçer?

Yazar 6 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

Bizlerin “lipom” olarak adlandırdığı yağ bezeleri aslında iyi huylu tümörlerdir. Etrafı bir kapsül ile çevrili olan birikmiş yağ bezeleri vücudumuzun her yerinde oluşabilirler. Sağa ve sola doğru hareket ettirilebilen yağ bezelerinin üzerine bastırıldığında çökmediğini görürsünüz. Bu nedenle yağ bezesi sıkmak gibi yanlış bir eyleme başvurmak yerine yağ bezelerinizden sizleri kurtaracak alanında uzman klinik ve doktorlardan destek almanız şarttır. Bu bağlamda MedicalArt kliniğimiz 23 yıllık deneyimi ile siz değerli hastalarına hizmet vermek için bir telefon yakınınızda bekliyor.

Yağ Bezesi Ağrı Yapar Mı?

Yağ bezesi vakalarını incelediğimizde farklı boyutlara ait olduklarını görüyoruz. Bazen bir mercimek kadar küçük olan yağ bezesinin 1 kiloya vardığını belirtmekte fayda var. Bu bağlamda küçük yapıda olan yağ bezeleri genelde ağrı yapmaz. Fakat büyük ve özellikle sinir uçlarına yakın yerlerde çıkan yağ bezelerinin ciddi ağrılara neden olduğunu söyleyebiliriz. Yağ bezesi ağrı yapar mı? Sorusu ile kliniğimizi arayan hastalarımızı boyutunu ve bulunduğu yeri incelememiz adına kliniğimize davet ediyoruz. Estetik bozukluğa neden olduğu gibi tehlike de saçan göz çevresindeki yağ bezeleri MedicalArt bünyemizde 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz tarafından başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir.

Vücuttaki Yağ Bezeleri Nasıl Geçer?

Vücudunuzdaki yağ bezelerinden sizleri kurtaracak tek yöntem ameliyatsız yağ bezesi tedavisi olacaktır. Bizlere vücuttaki yağ bezeleri nasıl geçer sorusuna yanıt arayarak gelen hastalarımıza başlattığımız tedavi oldukça kolay ve %100 başarı sağlamaktadır. Peki, yağ bezesi aldırma sırasında hangi aşamalardan geçilir? İşte cevabı…

  • Yağ bezesinin kütlesi eğer büyük değil ise anestezi verme ihtiyacı duymayız. 1 cm’den daha küçük bir kesik atılarak kütlenin içi boşaltırız.
  • Kütle boşaltıldıktan sonra iç kısım sterilize edilir ve iz kalmayacak şekilde gizli dikiş ile dikilir.
  • Anestezi verilmeyen hasta aynı gün evine dönebilir. 10 dakika gibi kısa bir sürede yapılan yağ bezesi tedavisi kliniğimizde uzun yıllar yapılmaktadır.

Her beri alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz yağ bezesi tedavisinde oldukça iddialıdır. Yağ bezesinden modern metotlar ile iz kalmadan kurtulmak istiyor iseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy Medicine Art
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp